Rok 2023 bude s novými farbami odvodenými od tibetského zverokruhu

Rok 2023 bude s novými farbami odvodenými od tibetského zverokruhu

Všetkým vám prajem Šťastný nový rok! Využijem aj túto príležitosť, keďže nie každý chodí na sociálne siete, kde som asi najaktívnejšia. Ešte stále je to také čerstvé, krásne nové. Snívame, dávame si záväzky i predsavzatia. Jeden z nich mám aj ja. Priniesť vám opäť niečo nové a pekné, čo poteší vás a vaše ihlice a háčiky.

Prvou novinkou je 12 nových odtieňov od spoločnosti Myak. Budete si musieť na ne vždy počkať, budú malým prekvapením každý jeden mesiac. Vždy pošlem mail.

Dvanásť mesiacov, dvanásť znamení a dvanásť nových farieb v Tibetan Cloud priadzi. Dvanásť zvierat zverokruhu sa používa na označenie rokov, mesiacov, dní a hodín. Každé zviera je spojené s prvkom, ktorý predstavuje jeho životnú silu. Vrodená polarita zvieraťa zodpovedá jeho symbolike a má vplyv aj na zloženie jeho psychologického charakteru. Zviera spojené s rokom mu dáva jeho špecifický charakter a ovplyvňuje život a osobnosť narodených pod jeho záštitou. Každý rok cyklu je označený jedným zo symbolických zvierat.

Každý mesiac predstavujeme nové zviera zverokruhu spojené s jednou novou farbou Tibetan Cloud Wool. Tibetský umelec Rabkar Wangchuk vytvoril nové krásne umelecké dielo pre každé zviera a výrobca mYak vyrobil plátenú tašku s ilustráciami. Tašky sme si mohli dodatočne pre Vás zakúpiť a ja som neodolala. 🙂

Taaakže… počas celého roka ju môžete dostať ku objednávke minimálne troch klbiek Tibetan Cloud Wool. Tašky sa objednávajú len pre daný mesiac, čiže akcia bude na dané znamenie vždy do vypredania zásob.
Po skončení mesiaca, Vám ju rada pribalím aj pre iné odtiene Tibetan Cloud Wool, ktoré nebudú v zverokruhu.

Plietla som z nej a aj videla kúsky od vás. Čo o nej viem povedať?

  • Je z extrémne prirodzeného chovu z Tibetských náhorných plošín.
  • Vzniká spoluprácou tých, čo sa vedia o zvieratá starať s úctou a druhých, ktorí z tohto skvostu vedia pripraviť jedinečnú priadzu od spracovania až po farbenie.
  • Priadza má vlnený vzhľad, ale nepichá.
  • Od mnohých zákazníčok som dostala dodatočne pochvalu, že pri pletení je to jemnunčkééé a pritom to tak vôbec nevyzerá :).
  • Je v úplne odlišných farbách, taliansky cit pre farby sa nezaprie. Veselý, chvíľami divoký, inokedy elegantný a hlavne mierne vybočujúci a jedinečný.
  • Aj keď je o niečo drahšia, má priaznivý návin. Pletie sa až na 4 mm ihliciach, ako zvyčajne DK hrúbka. Na pulóver vám bude stačiť poväčšine 4 klbká. Výskúšali sme si viackrát.

Prvým odtieňom je Tangerine. Asociovaná s mocným a energickým tigrom.

Sú to ľudia narodení v rokoch 2022, 2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950 a 1938. Tigre sú veľmi inteligentné, pacujú rýchlo, sú hravé a sú úspešné v mnohých veciach, ktorých sa dotknú. Dobre vychádzajú s ostatnými, hlavne v skupinách a prinášajú energizujúcu náladu do akejkoľvek situácie. Sú však aj inutitívni, empatickí a citliví voči druhým, schopní naladiť sa na najjemnejšie nuansy a zmeny okolo nich.

Tangerine má priniesť optimizmus a energiu do tohto nového roka. (Čínsky lunárny kalendár začína už 22. januára.) Pomaranče, kumkvat, mandarínky a pomelo sú tiež obľúbeným ovocím, ktoré sa daruje na Nový rok ako darček. Veria, že prinášajú štastie, šťasné náhody a dlhý život.

TANGERINE

Pozdravujem Vás a prajem Vám príjemné a kreatívne zimné dni. Konečne trošku prituhlo, práve nám padá sneh aj tu na juhu 🙂 a začína tá pravá pletiarska nálada.

Katarína z www.2sheeps.com

Zdieľajte a dajte vedieť iným